Magnetické válce

Magnetický válec

Magnetické válce jsou vyráběny dle přání zákazníka a v závislosti na typu tiskového stroje. Válce jsou vyráběny v max. toleranci +/- 3 mikrony. Dodávka je samozřejmě včetně ozubeného kola.

Magnetická deska

Použití magnetické desky je alternativou ke klasickým nožovým výsekovým nástrojům. Použití v kombinaci s našimi planžetovými výsekovými nástroji dosáhnete max. kvality výseku u jakéhokoliv požadovaného tvaru etikety. Desky jsou dodávány pro standardní stroje nebo dle individuálního přání zákazníka.

Vzduchový magnetický válec

Tyto válce se používají v kombinaci s výsekovými plechy pro aplikace, kde je nutné s vysekávaného materiálu odstranit vyseknuté drobné části. Jde o plnohodnotnou alternativu k tvrdým vzduchovým výsekovým válcům, ale s flexibilními vlastnostmi výsekových planžet. Válce jsou vyráběny na zakázky a lze je i použít univerzálně.

 

Kvalitní používání planžetových výsekových nástrojů, vyžaduje špičkové a kvalitní magnetické válce nebo ploché magnetické desky. Naše magnetické válce a desky jsou vyráběny nejmodernější technologií s maximálním důrazem na kvalitu a tolerance.

Díky tomu je také zajištěna maximální síla magnetických segmentů a dlouhá životnost válců a desek. Umíme vyhovět všem požadavkům našich zákazníků, včetně kontroly a případné opravy již používaných magnetických válců nebo desek.

Standardně se také zabýváme kontrolou stávajících magnetických válců a případným návrhem na opravu a realizaci opravy.