Rotační válce

protitlakový válec

Tyto válce splňují max. požadavek povrchové tvrdosti a jsou využívány v kombinaci s magnetickými válci. Dodáváme válce v provedení 0 nebo+/- dle přání zákazníka a dle jeho dokumentace.

archovací válec

Tento válec slouží k archování nebo perforování potištěného materiálu a jeho výhodou jsou snadno vyměnitelné nože dle aktuálních požadovaných parametrů. Dodávané nože mají výšku 12,00mm pro sekání skrz a 11,95mm pro násek samolepicího materiálu.

nářezová hřídel

tento nástroj umožňuje dle libovolného přání zákazníka realizovat podélný řez, v provedení Skrz nebo jen split. Výhodou jsou lehce výměné výsekové planžety v šíři 20mm upnuté na magnetických kroužcích jako u standardního magnetického válce s výsekovým plechem. Magnetické kroužky jsou posuvné s rychlou možností změny pozice. Na přání zákazníka lze základní hřídel vybavit jen běžnými řezacími rotačními noži s obdobnou funkcí jako magnetické kroužky s plechem.

 

Kromě výsekových nástrojů, forem pro horkou ražbu, magnetických, tiskových válců dodáváme i další rotační příslušenství ke strojům pro aplikaci dalších dokončovacích operací na tiskařských strojích. Vzhledem k výrobě na nejmodernějších CNC strojích můžeme nabídnout maximální kvalitu i u těchto nástrojů.

  • špičkové zpracování
  • minimální tolerance pod +/- 3 µ
  • individuálně dle typu stroje a zadání
  • včetně ozubených kol v libovolných modulech
  • krátké termíny dodání