O nás

Naše společnost je výrobcem výsekových nástrojů v oblasti obalového průmyslu. K našim zákazníkům patří především výrobci samolepicích etiket, grafických a flexibilních obalů a další zpracovatelé v tiskařském průmyslu.
Za pomoci nejmodernější technologie a  CNC strojů zhotovujeme flexibilní výsekové nástroje v nejvyšší možné kvalitě a přesnosti. 

Firma byla založena v roce 2000 s kontinuálním vývojem do současné podoby. Kromě snahy o kvalitativní vývoj se snažíme také věnovat péči potřebám našich zákazníků. Proto, kromě jiného vytváříme podmínky pro zakládání našich agentur a zastoupení v zahraničí. 

  • Naše výroba nezahrnuje jen špičkové stroje, ale také standardizovaný výrobní proces se 100% kontrolou každého výrobku před expedicí k zákazníkovi. To nám zajišťuje dlouhodobě vysokou kvalitu našich výrobků.
  • Testovací vzorky a protokoly o výstupním měření jsou součástí dodávky k odběrateli.
  • Naše firma poskytuje zákazníkům nejen standardně vysokou kvalitu, ale současně velmi krátké termíny dodání. V současné době expedujeme 99% výsekových plechů do 24 hodin k zákazníkovi od objednání.
  • V rámci ucelené nabídky dodáváme plný sortiment aplikačních nástrojů (magnetické a tiskové válce, ozubená kola, horkoražební formy atd).
  • Našim zákazníkům nabízíme v rámci servisu také poradenství a testování v rámci jejich vlastního vývoje
  • Součástí co nejlepšího servisu pro naše zákazníky je možné na našich www stránkách sledovat tok svých objednávek od zadání až po expedici, včetně doprovodných informací. viz zákaznická zóna.